Drukarnia Olsztyn Niestępscy

Drukarnia Niestępscy działa na rynku Olsztyńskim nieprzerwanie od kilkunastu lat. Słynie ona z wysokiej jakości druku cyfrowego oraz offsetowego. 

Usługi poligraficzne

construction-icon-7-yellow

Szeroki wachlarz usług

Specjalizujemy się w druku offsetowym oraz cyfrowym.

construction-icon-5-yellow-1

Wysoka jakość druku

W naszej firmie korzystamy z drukarek najnowszej technologii.

construction-icon-6-yellow

Atrakcyjna cena

Ceny oferowane przez nasz zakład poligraficzny są najniższe w Olsztynie.

Tania drukarnia w Olsztynie

Drukarnia Niestępscy to synonim słowa Drukarnia Olsztyn, profesjonalna, przyjazna w obsłudze, szybka i wygodna, a przy tym oferująca rozsądne i przystępne dla każdego ceny. Siedziba firmy zlokalizowana w Olsztynie, która z sukcesami działa na rynku od 1986 roku. W tym czasie wydrukowała tysiące albumów, książek, folderów, gazetek reklamowych, ulotek i innych materiałów reklamowych. Sprostaliśmy każdemu zamówieniu, zebraliśmy wiele gratulacji, wyróżnień i pochwał. A było to możliwe dzięki nowoczesnemu zarządzaniu, doświadczonemu zespołowi pracowników i stale rozwijającemu się parkowi maszynowemu. Niestępscy to kolejny krok na drodze rozwoju naszej drukarni. Jest on pochodną aktualnych tendencji na rynku wydawniczym i zapotrzebowania klientów.

Dzisiaj KLIENT chce: – mieć uproszczony kontakt z drukarnią, – być profesjonalnie pokierowany, – mieć gwarancję szybkiej realizacji zamówienia, – otrzymać produkt najwyższej jakości. My to gwarantujemy! Dla was stworzyliśmy solidną drukarnie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Każdy prowadzący biznes, potrzebuje różnych materiałów drukowanych. Jesteśmy po to, by ułatwić wam do nich dostęp. wasz sukces, będzie naszą satysfakcją. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny, dlatego gwarantujemy profesjonalną obsługę i najwyższą jakość. Drukarnia niestępscy jest przygotowana na nowoczesne wyzwania i doskonale przygotowana sprzętowo do obsługi zleceń online. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą poligraficzną z Olsztyna.

Co drukujemy?

Wizytówki

Wizytówka to szybki sposób wymiany informacji i najprostsza forma reklamy. Niewielka wymiarem ale niezbędna biznesowo oraz prywatnie, pomoże ci nawiązać kontakt i posłuży jako karty rabatowe, stałego klienta, bony.

Proponujemy wizytówki w dwóch standardowych formatach 85x55mm oraz 90x 55mm. Zadrukujemy jedno (4+0) lub dwustronnie (4+4) z wykończeniem prostokątnych lub zaokrąglonych narożników. Chcesz zwiększyć atrakcyjność wizytówki ? Polecamy druk z uszlachetnianiem, który dodatkowo zabezpieczy

Ulotki

Ulotka reklamowa to najpopularniejsza forma szybkiego i bezpośredniego dotarcia do klienta z ofertą informacyjną. To szybka, łatwa i co najważniejsze skuteczna i niedroga reklama. Oferujemy ulotki w wielu formatach z których najpopularniejsze to A6, A5, A4, A3 oraz DL. Wydrukujemy na papierze o gramaturze od 90 g do 250 g. Wybierz sam najodpowiedniejszą opcję. Zadrukuj ulotki jedno lub dwustronnie w pełnym wymiarze CMYK. Nasz cennik automatycznie wyliczy wszystkie koszty zamówienia według wybranych przez Ciebie parametrów.

🎯 Drukarnia Olsztyn Niestępscy l Wizytówki l Ulotki
Poprzeczna 13B, 10-282 Olsztyn
606 259 260
drukarniajn.pl

drukowanie-olsztyn