Realizacje

Galeria naszych wykonanych zleceń z zakresu osuszanie budynków Olsztyn. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

3

Zdjęcie przedstawia osuszanie budynku za pomocą naszego wydajnego osuszacza budowlanego firmy Master.

13

Wysoka wilgoć w mieszkaniu potrafi wyrządzić wiele szkód, dlatego warto wyszuszyć swój budynek jak najszybciej.

osuszanie-olsztyn-interduo

Warto skorzystać z naszej wypożyczalni osuszaczy powietrza, ponieważ wysoka wilgotność w pomieszczeniu powoduje odpadanie tynku ze ściany.

5

Osuszacz budowlany Master potrafi zebrać kilkanaście litrów wody z pomieszczenia w ciągu zaledwie jednej doby.

14

Maszyny osuszające zbierają wodę z powietrza do odpowiedniego zbiornika, a następnie wydalają one suche powietrze do pomieszczenia.

olsztyn-osuszanie-budynkow-interduo-3

Usuwamy pleśń i grzyby ze ściany nowoczesnymi metodami. Są one tanie i skuteczne. Dzięki nam pozbędziesz się wysokiej wilgotności z pomieszczenia raz na zawsze.

4

Osuszacze budowlane najczęściej wykorzystuje się przy budowie. W celu przyśpieszenia prac budowlanych.

2

Zalane panele dosyć szybko ulegają zniszczeniu. Dlatego nie ma co zwlekać z ich osuszeniem, w przeciwnym wypadku czeka nas ich wymiana.

olsztyn-osuszanie-budynkow-interduo-4

Zagrzybiona ściana i wysoka wilgoć w pomieszczeniu wpływa negatywnie na stan naszego zdrowia, dlatego warto wynająć u nas osuszacz powietrza i osuszyć swoje mieszkanie.

8

Nieosuszone ściany powodują tworzenie się grzybów i pleśni w pomieszczeniu, które są bardzo szkodliwe dla dróg oddechowych.

23

Zalane ściany tracą swoje funkcje termoizolacyjne, co powoduje duże problemy z ociepleniem budynku. Dlatego warto szybko usunąć wilgoć.

osuszanie-budynkow-olsztyn-interduo-

Widoczne plamy na ścianie są oznakami pleśni. Potrafimy usuwać pleśń i grzyby ze ścian sprawdzonymi metodami. Powierz swój problem profesjonalnej firmie z Olsztyna.